| mihaelaelena21 a întrebat:

Buna am si eu o mica problema, am un bluetooth pentru pc si nu gasesc un program sa descarc pozele. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Nu-ti trebuie un program,pur si simplu introduci adapttorul bluetooth intr-o poarta usb, se instaleaza driverul, etc.
apoi, pentru a transfera fisiere, in task bar trebuie sa fie iconita bluetooth.click dreapta, trimite sau primeste fisiere de la:
ps:in unele cazuri este nevoie sa imperechezi dispozitivul respectiv cu pc-ul.