| DenisejUSTmE a întrebat:

happy Am si eu o pagina si as vrea sa stiu de ce nu imi apare cine da like la pagina. thinking

Multumesc! :* happy

3 răspunsuri:
| Iuliana186 a răspuns:

Nu ştiu. Mi se mai întămplă şi mie, dar peste câteva minute iţi revine, si îmi arată thinking

| DenisejUSTmE explică (pentru Iuliana186):

Mie imi arata doar cativa. Si le-am spus unor colegi sa dea like, si au spus ca au dat...eu nici nu aveam de unde sa stiu lucrul asta. Dar, am observat ca de pe facebook-ul altcuiva arata cati si care ti-au dat like. Nu stiu care e faza...Credeam ca stie careva de ce se intampla asta. thinking happy Merci, oricum! :*

| DenisejUSTmE explică (pentru Iuliana186):

Si uite link-ul paginii, daca vrei ma poti ajuta cu un like.;)) :)
http://www.facebook.com/......7451723950