| Andreea201901 a întrebat:

Am si eu o problema cu internerul wireless. Desi semnal am, n-am acces la internet. L-am resetat, aceeasi problema. Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai introdus corect parola de acces?
Literele minuscule si majuscule au coduri diferite, deci trebuie sa le introduci EXACT!

| anonimg a răspuns:

In astfel de cazuri problema este de la firma care iti da internetul.

| PainTech a răspuns:

Buna!
Ai incercat sa suni la ISP? Poate ca problema nu e de la tine sau routerul are nevoie de unele setari ceva mai "speciale".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica conexiunea cablurilor.

| mngzx a răspuns:

Depinde si ce telefon ai, ptk daca ai Allview e normal sa nu mearga cateodata laughing)

| GopnikulBogdan a răspuns:

Salut. Unele router-e au întrerupător de Wifi sau ai dezactivat wifi-ul de la laptop/telefon