| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema big grin. Cand deshid messu imi apare scris asa : Windows is searching for YahooMessenger. exe. To locate the file yourself, click Browse. Si trebuie sa aleg. ori browse ori cancel. Si dupa asta imediat imi apare : The item "YahooMessenger. exe." that this shortcut referes to has been changed or moved, so this shortcut will no longer work properly.
Do you want to delete this shortcut? Si trebuie sa aleg Yes ori No. Si acum cateva zile mi. a reinstalat cineva windowsul si in acea zii cand a plecat. a mers. si a doua zii. apoi a inceput sa imi scrie asa continuu. Si acum eu trebuie sa intru p mail. ori pe meboo, dar care nu merge (mebo). Astept un raspuns, va rog sa ma ajutati! Multumesc

Răspuns Câştigător
| helper7603 a răspuns:

Incearca sa il instalezi din nou:
http://messenger.yahoo.com/download/win/
l-ai sters cumva din greseala

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Da-i yes.omg,uite traducerea:
Windows cauta YahooMessenger.exe(adica scuratura pe care apasai ca sa intri pe mess)
Pentru a localiza singur,apasati Browse
The item...>>>Obiectul YahooMessenger.exe catre care scuratura face referire se pare ca a fost schimbata sau mutata, deci, aceasta scurtatura nu va mai lucra corect.
Vreti sa stergeti scuratura?
Da Nu

| eugenl a răspuns:

Scurtatura care o ai pe ecran nu gaseste programul sursa. Trebuie sa instalezi din nou mesul, daca nu sa-i schimbi calea la scurtatura sa gaseasca programul

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Si mie mi-a scris asa odata. l`am sters(YM) si l`am luat din nou de pe ent, l-am instalat si gata.a mers. sper sa fie asa si la tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu si eu traducerea maaalaughing))
OMFG. greu cu voi straight face