| razzvannn a întrebat:

Buna am si eu o problema de curand mi-am loat o placa video ati radeon HD 4300/4500. 512mb problema este ca…atunci cand intru intr-un joc cu cerinte putin mai mari imi apar niste dungi in timp ce ma joc tin sa precizez ca nu merge sacadat merge foarte bine doar ca imi face niste dungi in timp ce ma joc am windows 7 x64 procesor doal core 3.00 GHz 4 gb ramii placa video ati radeon HD 4300/4500. 512mb. a si inca ceva am descarcat cel mai nou driver pentru placa video si la fel imi face dungisadsad

2 răspunsuri:
| bosshori a răspuns:

Ii veche placa video, modelul ii din 2009 si jocurile astea noi cer foarte mult...

| razzvannn explică (pentru bosshori):

Dar am mai jucat acelasi joc si nu facea asa a si am sters driver si cand am incercat sa-l instalez din nou mi-a dat o pagina albastra si zicea ceva de memory dump sau ramy nu stiu exact ce izce ca imediat isi da restart pc-ul