| Sonya07 a întrebat:

Am si eu un telefon nokica C3 si as vrea sa stiu cum as putea sa dau "check in " pe facebook cu o anumita persoana, nu sa apar doar eu.Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| anameoow a răspuns:

Acolo unde intrii in jocuri, iti arata sus o chestie cu,, descarca mai multe jocuri`` sau ceva de genu.Intrii acolo si cauti la aplicatii facebook.Scrie in dreapta daca e gratuita sau nu.Tu i-o pe aia gratuita.O downloadezi. Aplicatie o sa iti apara in jocuri.Intri direct de acolo pe facebook, nu mai intri pe versiunea normala.Chestia asta e spaciala pentru Nokia c3 si poti sa face tot ce faci pe pc pe fb, in afara de chat.

| Sonya07 explică (pentru anameoow):

Tu spui de Nokia.mobi? Cand intru la jocuri aia imi scrie. Eu am o aplicatie pentru facebook. Dar nu stiu cum sa dau "check in" cu mai multi prieteni.

| anameoow a răspuns (pentru Sonya07):

Da,de Nokia.mobi zic.Nu stiu..la aplicatia pe care am gasit-o eu merge sa dai check in.Ma gandeam ca tu o ai pe aia pe care ti-o da de cand cumperi telefonul.Cum arata versiunea pe care o ai tu?

| Creatza_6828 a răspuns:

Hello. Si eu am un tel Nokia c5 03 si la fel patesc... sad