| SintSmekerulTpu a întrebat:

am uitatparola de la windoows 7 starter si numai pot intra pe pc.Am auzit ca exista ceva softuri de schimbare a parolii!
P-s nu vreau sa reinstalezz windowsul. Lasatimi un link de download daca stiti vreun program sau vreun soft Ms

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cand pornesti pc-ul, apasa in continuare butonul f8 de pe tastatura, pana iti apare o lista unde intrii in safe mode. Dupa care, intri in contul de administrator al calculatorului ( nu cel parolat ), si te duci la control panel si ori bagi alta parola, ori dai un save sa nu mai fie deloc parolat pc-ul. Dai un restart la pc, vei vedea ca nu mai are parola. Bft!

| stlucian a răspuns:

Daca ai CD-ul de instalare:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

in link prezentare video mai jod :-bd

| SlayerNightcore a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic dar la aceasta intrebare iti voi raspunde asa: incearca asa:scrii pe google "download soft predator" acest program impreuna cu un stick de date iti poate deparola pc-ul iar solutia a 2-a este sat-i reinstalezi pc-ul sad

| SintSmekerulTpu explică (pentru SlayerNightcore):

L-ai folosit si sigur merge?

| SlayerNightcore a răspuns:

Eu l-am folosit pe laptop si a merswinking