| Bianca_2501 a întrebat:

Am un aparat foto Nikon Coolpix S220 si l-am scapat... un pic cam rau. Cand il deschid imi apare pe ecran lens erorr. Si una din lentilele, nu stiu cum sa explic. Cele care se rotesc cand dai zoom este strambata big grin sad. Credeti ca as putea sa o repar? Va rog sa ma ajutati. Si cam cat ar costa?

2 răspunsuri:
| Etiquette a răspuns:

Pai ai putea sa te uiti pe garantie si sa vezi ce service-uri pentru reparatii gasesti in orasul tau, de obicei gasesti si un numar de telefon unde poti suna si afla pretul...
Bafta:*.

| Bianca_2501 explică:

Dar camera este luata din Olanda laughing... daca are garantie as putea sa o repar aici oare?