| ovidelu23 a întrebat:

Buna!
Am un laptop marca Asus si de la un timp a inceput sa imi dea tot felul de erori!Cum deschid my computer mi se restarteaza programul si imi spune ca windows manager cauta o solutie pentru a rezolva problema dar nu se gaseste nicio solutie.
Am cumparat laptopul cu windows cu tot iar acum vreau sa il schimb dar trebuie sa il pun pe dvd si nu ma pricep,V-as fi recunascotr daca mi-ati putea oferi informatiile necesare.
In concluzie intrebarea mea este cum pot sa trec windows-ul (Windows 7) pe dvd ? De instalat ma gandesc ca este aproape la fel ca si la cele precedente.
Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Daca ai stick e mai bine descarci un windows 7 apoi il faci stickul USB bootabil cu win to flash
uite aici tutorial http://www.videotutorial.ro/? p=2737

| lucy90 a răspuns:

Da-mi un id si si vb pe mess in 5 min iti explic
sau ia-l pe al meu dluciancostel