| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am un laptop nou (Asus) si suporta doar windows 10. L-am instalat si am o problema. Fara nicio avertizare inainte, pur si simplu se restarteaza. a mai patit cineva? Ce credeti ca este?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce model?

| Fanibu a răspuns:

Fiind nou, poate fi dus in garantie.Defecte de constructie(probabil se supraincalzeste procesorul care are grafica integrata). Celeroanele sunt cele mai slabe procesoare, de buget low.Laptopurile la preturi mici sunt ca si rosiile la 2 lei in loc de 3 lei.Trage tu concluzia.Un laptop cu componentele unei tablete si cu un procesor (chiar daca dual core) la 1, 6 Ghz, nu-ti creaza prea multe satisfactii. Nu va mai inghesuiti sa luati siteme care nu sunt nici tablete, nici laptopuri.Luati-va ceva peste 2000 roni daca vreti sa fiti multumiti si sa fie de la producatori cu staif.Toate chinezariile de bani putini sunt surse de nervi.

| Booobooo941 a răspuns:

X540S