| ILikeToKnow a întrebat:

Am un nokia n73 si are camera cu blit.Se poate aprinde blitul si sa stea aprins, fara sa fac poze sau sa fie in mod video?

Răspuns Câştigător
| alex_7264 a răspuns:

Nu sta aprins, doar in modul video se aprinde oricum nu te ajuta prea mult blitzul (daca vr sa il fol pe post de lanterna) am av si eu tel deala si stiu!

8 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Scumpikkk daca tot ai raspuns puteai sa ii spui si care e acela! Nu stiu eu unul am un samsung si ca sa aprind blitzul tin apasata tasta de volum pana se aprinde!

| dragalasica a răspuns:

Poate ar trebui sa fie in modul video

| scumpikkk a răspuns:

Da, se poate pentru ca este un buton de unde il aprinzi si il stingi cand vrei tu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am ulul si nu cred ca merge sa ti blitzul aprins

Răspuns utilizator avertizat
| SohailAkbar a răspuns:

Get latest version of Nokia software updater here. Hope it will help you.
http://www.supportivehand.net/

| Lungana_Cosmin_1991 a răspuns:

Nu, nu se poate, am de 5 ani un N73 si daca se poate eu ink nu am aflat, dar nu se poate...