| Eduard_Tudor_Paul_1996 a întrebat:

Am un j6 2018, cum pot aprinde blițul din față când vorbesc pe camera, pe Facebook? Merge blițul doar când întru pe cameră sa fac poze.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragi bara de notificare jos în timpul apelului

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești sigur? Ce spui tu îți aprinde blițul de la camera din spate când vrei sa folosești telefonul pe post de lanternă. El spune camera frontală, adică cea prin care faci videocall și selfie pe care nici eu nu știu cum sa activez.

| Eduard_Tudor_Paul_1996 explică (pentru anonim_4396):

Îmi zice că nu se poate in timpul unui apel

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eduard_Tudor_Paul_1996):

Asta e. Trebuie oricum sa existe o soluție. Cauta pe Youtube