| imMrsD a întrebat:

Am un Samsung B3410 Delphi si acum cateva zile am pus boxe sa ascult muzica doar ca e o problema : dupa vreo 2 melodii n-a mai mers. Pot schimba ceva la el sa nu mai fie asa sensibil si slab?

3 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Nu ai dat destule detalii, ori s-au ars boxele (caz fericit, inlocuiesti boxele cu altele putin mai puternice, dar nu foarte puternice ca ajungi in extrema cealalta) sau s-a ars telefonul (caz nefericit, deoarece trebuie sa mergi la un atelier specializat pentru a-ti repara telefonul, iar pe viitor foloseste niste boxe de putere mai mica).

| imMrsD explică:

Boxele au fost foaarte slabe. Am uitat sa spun. n-a mai mers muzica la boxe dar in rest merg amandoua separat. Am vrut doar sa aflu daca se poate inlocui ceva la telefon sa pot asculta si la boxe.

| imMrsD explică:

Am gasit solutia. dau volumul de la telefon doar la 13(din 14) si merge si cu sistem 5. 1 big grin