| Deea4Deeutza a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace si nu stiu cum sa fac un selfie! Si da are camera pentru selfie. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Daca ai un Samsung Galaxy Ace nu ai camera frontala. happy Ceea ce vezi tu acolo si pare a fi camera frontala sunt de fapt senzorii de lucru in timpul convorbirii (cei care iti dezactiveaza lumina pe ecran atunci cand duci telefonul la ureche sa vorbesti). Numai bine!

2 răspunsuri:
| alexutza02matza a răspuns:

Cand intri pe camera ar trebui sa ai pe acran un buton cu o camera intoarsa. Daca nu, poate sunt si alte metode, dar eu numai pe asta o stiu!

| MariaHouse a răspuns:

Am avut si eu Samsung Galaxy Ace si nu are camera pe fata dar daca a tau are doua puncte sus sa stii ca nu sunt pentru camera din fata sunt niste chesti nu mai stiu cum se numesc exact