| Chelbossu a întrebat:

Am un telefeon ZTE si cand intru in el mi se tot descarca diferite aplicatii singure, adica fara sa le descarc eu si imi merge telefonul in reluare, cate o data se mai si blocheaza, efectiv nu pot sa fac nimic pe el deoarece merge foarte foarte greu si pe langa asta se mai si inchide in maxim 5 minute. Va rog sa imi spuneti daca mai poate fi reparat si mai precis ce a patit, si cat ar costa sa il repar. Va multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blackwolf906 a răspuns:

Mai mult ca sigur ai actualizarea automata a aplicatiilor pe magazin play pornita. Du-te la: Magazin Play>dai in stanga sa iti apara meniul >setari>ai optiunea de actualizeaza automat aplicatiile > schimbi pe nu actualiza automat aplicatiile.
Dupa daca ai memorie si merge mai bine telefonul instaleaza Cleaner Master si curata memoria cache si dai o scanare de virusi
Sper ca te-am ajutat cat de cat...