| amaadina a întrebat:

Am un telefon Nokia 5230, si nu pot sa trimit mesaje de pe el. De ce? confused
Incerc sa trimit sms, iar dupa cateva secunde imi apare "Nu se poate expedia mesajul"
(Telefonul e pe abonament) happy

3 răspunsuri:
| amaadina explică:

Abonamentul e platit big grin

| Daniela_3373 a răspuns:

Poate ti-au inchis abonamentul pentru ca nu ai platit.Intreab-o pe mama ta.Alt motiv, nu stiu thinking

| BeatrICEBEA a răspuns:

Hei! si eu am avut aceeasi problema numai ca la marca Sagem. Am mers intr-o zi la Reprezentatii Vodafon (de la ei am cartela pe abonament), si i-am intrebat care este problema.Acestia s`au uitat la setarile telefonului si au descoperit ca Numarul centrului SMS era gresit.Lipsea un zero (0). Dupa ce au schimbat numarul,
am putut trimite mesaje.Iti recomand sa mergi la magazinul de unde ai telefonul sau cartela si sa-i intrebi.