| Dogx a întrebat:

am un TV SAMSUNG DV3 si nu prind canale HD si nu am semnal pe DTV si sunt pe DIGI.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| farmacia a răspuns:

Mergi si vorbeste cu cei de la Digi. Iti trebuie un abonament special pentru. Programele HD. Mergi si intereseaza-te la Digi despre cum poti sa faci

| Dogx explică (pentru farmacia):

Eu mai am 2 TV-uri si prind pe ele canale HD ( Pro TV, Eurosport HD...), dar pe asta nu stiu de ce imi spune ca nu am semnal pe DTV.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut dar canalele care nu emit hd le prinzi? S au in acest moment ce prinzi exact?

| Dogx explică (pentru CristiDinBucuresti):

Prind doar analog si eu mai am 2 tv-uri Samsung si pe ele prind canale HD (PRO TV...)

| Dogx explică:

Prind toate canalele analogic, numai dtv nu prind nu am semnal, pe ce tara sa pun? Eu sunt acuma pe Germania.
Multumesc