| marya23marya a întrebat:

amo problema cu boxele de la calculator nu functioneaza si am incercat sa le inlocuiesc cu casti dar nici ele nu merg! totusi cand scot boxele de la calculator si de pun de ex la telefon merg! funda

1 răspuns:
| CoRnEtEL a răspuns:

Probabil le-ai dezactivat din greseala.stai calm,te duci la "volume", vezi iconita dreapta jos, dublu click si bifezi subwoofer si gata, le conectezi iarasi si vezi daca merg. Daca nu, te duci la un magazin de profil(adica de calculatoare) si intrebi acolo si trebuie sa gasesti o solutie.