| Capatina a întrebat:

Buna an si eu o intrebare dc imi apare eroarea asta de fiecare data cand intru pe cate un site si cum o pot scoate sa nu mai apara...am dau si update si upgrate...nu a mers am schimbat si windowsul si tot nu merge.:((:(( ma poate ajuta cineva. http://i40.tinypic.com/bi5l5x.jpg Multumesc

4 răspunsuri:
| viktorxxx a răspuns:

Tind sa cred ca e de la un toolbar, uita-te in Control Panel ce toolbar-uri ai instalate si lasa doar google toolbar si eventual yahoo toolbar( eu l-am scos si pe acesta) si apoi incerca din nou sa intri pe ce situri vrei. Bafta!

| Capatina explică (pentru viktorxxx):

Nici macar pe astea nu le amsad

| viktorxxx a răspuns (pentru Capatina):

Uite cum sta treaba, m-am uitat mai atent ce scrie acolo si am vazut ca data ta este sub data de la care intra in vigoare certificatul respectiv, ceea ce inseamna ca trebuie sa-ti setezi data si ora sa fie cum trebuie, si pune bifa la sincronizare automata.

| Capatina explică:

Daca scriam fara greseli poate ma ajuta cinevahee hee