| Alina911 a întrebat:

Bunahappy as dori si eu un e-mail si o cheie pentru photoinstrument 3.7batting eyelashes Multumesc:*

2 răspunsuri:
| Zzzo a răspuns:

Photoinstrument winking e cel mai bun, nu se pot salva direct pozele ptr. ca iti trebuie nu stiu ce key si adresa, dar cand ai terminat de editat, apesi print screen Sys Rg acolo mai susu de tastele ptr. jocuri > si paste in paint acolo unde-i patratu ala apaesi si o decupezi> apoi iar paste si o salveziwinking sper ca te-am ajutatlaughing big grin nu sunt foarte explicita...darhappy

| amicumms a răspuns:

Mai bine il dezinstalezi pe acela si il descarci full de aici http://bitsnoop.com/photoinstrument-3-3-build-352-q4277577.html