| alyad a întrebat:

As putea creea o tema( cred) ( adica sa fac cumva sa selectez mai multe poze si ele sa rulezpe desktop)?
Funda.

Răspuns Câştigător
| AerDeMunte a răspuns:

Npk, dai click dreapta pe desktop la personalize, apoi pe desktop Background, apoi dai click pe Clear All ca sa stergi pozele acelea, apoi click acolo unde scrie Browse..., iti alegi poze din folderul dorit, apoi dai Save Theam si ai terminat. Sa nu uiti sa selectezi toate pozele cu cate un click in coltul de sus a pozei apoi din stanga jos sa iti selectezi marimea pozei si intervalul de timp in care se va schimb fiecare po za. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta

3 răspunsuri:
| AerDeMunte a răspuns:

Da, poti si eu mi-am creeat propria tema, in Windows 7... nu stiu daca in Win XP poti..., daca nu stii cum sa creezi o tema te pot ajuta!

| alyad explică (pentru AerDeMunte):

Mersii cum pot?

| alyad explică (pentru AerDeMunte):

Dar cum sterg pozele?

| AerDeMunte a răspuns (pentru alyad):

Npk, dai click dreapta pe desktop la personalize, apoi pe desktop Background, apoi dai click pe Clear All ca sa stergi pozele acelea, apoi click acolo unde scrie Browse..., iti alegi poze din folderul dorit, apoi dai Save Theam si ai terminat. Sa nu uiti sa selectezi toate pozele cu cate un click in coltul de sus a pozei apoi din stanga jos sa iti selectezi marimea pozei si intervalul de timp in care se va schimb fiecare po za. Sper ca ti-am fost de ajutor! Bafta