| BlackRaven45 a întrebat:

As vrea sa achizitionez o tableta. As vrea ceva de calitate. Cerintele mele sunt: Sa aiba 2 camere, sa aiba baterie buna, sa aiba o memorie ceva mai mare si la un pret rezonabil.

Merci! happy

6 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Ti-asi recomanda un Nexus 7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www. eMAG sau pe www.e-boda funda?

| ITMania a răspuns:

Minimul e asta:
http://bit.ly/18vqA4O

Quad-Core,constructie excelenta, ecran super. Tot ce`i mai jos ori sunt niste tampenii, mult mai slabe calitativ sau dpdv al performantei, ori sunt. tampenii.

| BlackRaven45 explică (pentru ITMania):

Deci e buna sau nu? Tot ce scrie mai jos suna bine. Cum adica tampenii?

| ITMania a răspuns (pentru BlackRaven45):

MemoTab`ul pus de mine e excelent.

Prin Tampenii ma refer la tot ce se cheama Allview, E-Boda, Serioux sau mai stiu eu ce tableta care promit multe la bani putini si cu care ajungi in service dupa cateva luni ca nu le mai merge touch`ul.

| AntiBani a răspuns:

IPad 2 sau mini merita prețulwinking funda?