| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa i-mi iau niste casti sport dinalea cu cauciuc ce intra pana in ureche dar sa aiba claritate si putere mare + bass totodata.
Primele casti care le-am avut a fost de la Sony Ericsson HPM-82 Walkman si am fost foarte multumit de ele pana ce mau tinut cam vreo 3 ani, daca nu mai putin ca dupa aia deja incepeau sa faca fite si de atuncea nu le-am mai folosit + de asta erau facute si inchina.
Vreau ceva sport sa pot sa le folosesc la PC, telefon si un mp4 eventual.

Ma gandeam sa i-mi iau astea http://www.emag.ro/......EVDLKBBBM/ da nu stiu daca is bune doar ca i-mi place designul!

Multumesc mult de ajutor o zi buna!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Sunt foarte bune mai ales la pretul acela.