| DinaraStakhovska a întrebat:

As vrea sa imi creez un site.Nu stiu exact cum se face, daca e gratis sau nu.Asa ca apelez la voi. Daca e cineva pe aici care are un site, il rog sa-mi spuna tot ce ar trebui sa stiu dre asta si anume Cum, unde si e gratis sa creez un site? Ah, si daca exista mai multe tipuri de site etc.

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit si e gratuit. In plus, gasesti suport si pe forum.ucoz.ro

| eviltwinnn a răspuns:

Specifica ce fel de site vrei, dupa pot sa iti spun daca il poti face gratis sau nu.