| ModestulX a întrebat:

Stiu ca exista un site/mai multe site-uri unde pot sa creez site-uri pentru alte persoane si firme contra cost. Poate cineva sa imi spuna cum se numeste unul din ele?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai sa fim seriosi, daca te angajeaza cineva (mai ales firma) sa faci un sit vo vrea calitate si profesionalism nu site uri de 2 lei facut cu 2-3 click uri prin vreun template free de pe net

| Brotacelul a răspuns:

Ca si platforma pentru crearea de site-uri iti recomand www.ucoz.ro - e usor de utilizat si ofera destul de multe posibilitati.
Daca doresti sa-ti oferi serviciile, atunci cel mai simplu este sa intri pe site-uri de freelanceri si sa postezi acolo un anunt.

| Sandu_Adrian_1992 a răspuns:

Freelancer.com