| Nollinv a întrebat:

As vrea sa intreb daca stie cineva daca imi fac un abonament la un iphone 6 16 GB, Gold la Vodafone, un abonament de 10 euro maxim, cat ar trebui sa platesc pe loc? va rog foarte mult am mare nevoie de aceasta informatie, daca stie cineva

1 răspuns:
| SuciuFlo a răspuns:

Doamne fereste, cum sa faci abonement de 10 euro pentru un rahat de iphone? telefonul ala in doi ani de abonament si cu cat platesti pe loc, il vei plati dublu. mai asteapta pana dupa craciun si preturile vor scadea la telefoane, il vei putea lua la liber pana in maxim 2000 de lei