| MobscenexD a întrebat:

Hei TPU, am deja un abonament la Vodafone si as vrea sa imi mai iau un iphone 4 s trebuie sa fac alt abonament si sa-l platesc? Fundita :*

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! trebuie sa faci alt abonament sau sa astepti pana actualul face 2 ani!

| MobscenexD explică (pentru onasis1961):

Si trebuie sa platesc ca sa imi mai fac unul?thinking

| Zebastian a răspuns:

Daca mai ai putin pana iti expira abonamentul suna la ei si spune-le ca ai vrea sa renunti la abonament o sa incerce sa iti faca o oferta mai buna si va trebui sa iti prelungesti abonamentul, iar tu le vei zice ca il prelungesti doar daca iti face o oferta buna pentru tel dorit...

| Vlad_Toader_1995 a răspuns:

Da trebuie neaparat