| Dia230 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb pe cei care aveti Ipad Ce parere aveti despre ipad mini? Si daca merita sa ai sistem de operare ios.
Si pe cei care au tableta Samsung galaxy note 8.0 Ce parere aveti despre tableta? Functioneaza bine?
Si daca stiti ceva aplicatii gratuite utile pentru ambele gen de tablete.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| D3jflv a răspuns:

Iati Samsung galaxy note 8.0 e mult mai buna si durabila.Iar pentru aplicati iti sugerez Shazam care iti detecteaza 99 la suta din toate melodiile din lume

2 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

Din punctul meu de vedere, NU merită să fii prizonierul unui sistem gen iOS.
Android all the way, baby!

| Alexandruui a răspuns:

Da, Samsung galaxy note 8.0 functioneaza destul de bine. Chiar merge foarte rapid, si nu exista probleme