| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy
As vrea si eu sa stiu de unde pot cumpara un modem USB si in jur de ce suma m-ar putea ajunge.
Apreciez orice raspuns. Multumesc.:*

Răspuns Câştigător
| anonimatic a răspuns:

Pai ai putea intreba in magazine pentru telefoane.Nu ar trebui sa coste foarte mult, daca ai card ai putea sa cumperi ceva mai folositor, un slot de card cu 15 lei.(Nu stiu pretul unui modem USB dar nu cred ca este nici acesta prea scump).

1 răspuns:
| mafio0 a răspuns:

Daca e modem pentru 3g ar trebui sa ti-l dea gratis de unde iti iei internetul...