| Florentiu10 a întrebat:

Buna! Azi am incercat sa ma conectez pe Facebook de pe alt dispozitiv dar am uitat parola si cand am incercat sa o resetez nu mergea si ma dadea intr-o pagina care imi spunea sa imi pun parola. Practic apasam pe reset password si ma ducea pe o pagina unde spunea sa pun parola. M-am deconectat incercand sa fac o chestie dar nu a mers. Aveti vreo idee cum sa imi recuperez parola? Va rog am nevoie de ajutor repede, dau funda.

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Astepti 30mins, incerci din nou, dar de data asta il pandesti, cum vezi un buton/link apesi pe el cat poti de repede
si mie mi s-a intamplat asta, KRETINII de la Facebook au pus 9999999 de mii de redirecturi, dupa care iti spune ca ai incercat de prea multe ori si ti-a blocat contul

| stefiiii3 a răspuns:

A trecut un an de cand am patit asta si nici acum nu am reusit sa-mi recuperez contul de Facebook. Faza este ca te pune sa resetezi parola, dar nu primesti email ca sa faci acest lucru si te pune din nou sa introduci parola, este foarte confuz. Scuze ca nu te pot ajuta.

| Florentiu10 explică (pentru stefiiii3):

Exact asa imi arata si mie.