| anonim_4396 a întrebat:

Azi am scos routerul din priza si dupa ce l-am bagat inapoi nu mai pot avea acces la internet.De pe laptop ma conectez la WiFi, dar arata No internet acces.Dau sa caute probleme si imi arata: The DNS server may be experiencing problems.Ce pot face?

5 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Trebuie sa instalezi din nou routerul

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru Mihaitza009):

Am facut asta si tot asa arata

| geo4ever a răspuns:

Daca ii dai restart? vezi poate merge asa

| Matei_Catalin_Andrei_1997 a răspuns:

Daca ai reintrodus numele si parola si nu ti-a mers inseamna ca trebuie alt router deoarece acesta s-a ars.

| Bhai_Andrada_1994 a răspuns:

Si mie m-i s-a intamplat asta...cand l-ai scos din priza t-i s-au sters numele si parola si trebuie sa le inscrii din nou pentru a putea merge..asta a fost in cazul meu dar sunt sigura ca si tie t-i s-a intamplat la fel..succes!