| Hyora a întrebat:

Buna c:! Am un Hp Compaq 6720s si am pus o parola la bios. Acum vreau sa intru in bios si imi cere parola. Cum o introduc? happy. cu alte cuvinte trebuie sa apas pe ceva inainte sau ceva. Va rog sa imi explicati sad. Multumesc, anticipat big grin!

Răspuns Câştigător
| AdrianLvs a răspuns:

Aaa,pai apesi delete de multe ori

16 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Scoate parola ca daca o uiti arunci laptopul!

| AdrianLvs a răspuns:

Salut! Intra in bios si dai la settings si apoi vezi mai joc ca scrie password pui parola acolo si dai save. Apoi vezi ca nu iti mai trebuie. FUNDA?

| Hyora explică (pentru AdrianLvs):

Asta-i problema.Eu vreau sa intru in bios, dar nu ma lasa, imi cere parola... intrebarea mea e "cum introduc parola? " laughing

| AdrianLvs a răspuns (pentru Hyora):

Dar de ce vrei s-a intri in bios?

| Hyora explică (pentru AdrianLvs):

Sa instalez un windows. pana la urma cum introduc parola? laughing

| AdrianLvs a răspuns:

Https://mariuscucu.ro/cum-resetam-parola-bios-laptop/ poate te-ar ajuta iar daca te ajuta da-mi funda bine?

| Hyora explică (pentru AdrianLvs):

Tot nu mai inteles... mai, eu stiu ce parola am pus la bios... numai ca nu stiu cum sa introduc parola. laughing

| Hyora explică (pentru AdrianLvs):

Atat... multumesc laughing backspace?

| AdrianLvs a răspuns (pentru Hyora):

Ai bagat-o?

| Hyora explică (pentru AdrianLvs):

Inca nu... delete ii backspace? happy

| Hyora explică (pentru AdrianLvs):

Is pe laptop... nu il am laughing

| AdrianLvs a răspuns (pentru Hyora):

Vezi ca este un buton mic care scrie delete.ce laptop ai?

| Hyora explică (pentru AdrianLvs):

" Hp Compaq 6720 s ". nu il gasesc

| AdrianLvs a răspuns (pentru Hyora):

Trimite-mi o poza cu tastatura ta de la laptop si ti-o incecuriesc eu in paint apoi o pun pe imgur

| Hyora explică (pentru AdrianLvs):

Lasa... am gasit... mersi mult laughing kiss

| AdrianLvs a răspuns (pentru Hyora):

Aaa,pai apesi delete de multe ori