| vacarescu a întrebat:

Cand vreau sa ma loghez pe YH imi da eroare " don't send" si se inchide fereastra de la mess. Ati avut si voi problema asta? Cum sa o rezolv? Fonta

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Recomand dezinstalarea completă și napoi reinstalarea aplicației cu cea de aici:
http://messenger.yahoo.com/download/
Dezinstalarea completă se face ștergând folderele de configurație și cheițele din registru.Detalii dacă îi cazul.Succes

10 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, incearca sa iti reinstalezi yahoo messenger.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Da...trebuie instalat din nou. daca nu te descurici pot sa iti trim eu pe mail un ymess

| vacarescu explică (pentru TheBlackAng3l):

Am instalat...dar tot aceias eroare imi da...

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru vacarescu):

Atunci nu stiu ce sa zic... poate varianta care o ai tu nu e compatibila cu windows-ul

| jollo26 a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Trimite-mi si mie yahoo, plzzzzz

| vacarescu explică:

S-a rezolvat, multumesc la toti.

| Amoxapine a răspuns (pentru vacarescu):

Pana la urma cum ai rezolvat? Am aceeasi problema si nu-i dau de capat, si nu prea as vrea sa reinstalez windowsul.

| vacarescu explică (pentru Amoxapine):

Am sters YH tot, am reinstalat si am dat restart la pc...dar problema a persistat si am umblat la antivirus aveam AVG nu ma lasa sa deschid YH. Am sters AVG si am pornit antivirusi de la WIND.winking

| Boost a răspuns:

Daca reinstalezi yh iti da o eroare la instalare... deci singura posibilitate e sa dai un system restore ..sau sa reinstalezi windows(pentru a rezolva definitiv problema)

| DeyCj a răspuns (pentru Boost):

Da cum.Cum nu merge ceva la PC reinstaleezi Windows.De acord că e cea mai implă metodă, dar nu și cea necesară în 99% din probleme.Pentru o reinstalare de aplicație nu e nevoie să apelezi la metoda „ciobanului"