| Andrew01 a întrebat:

Cand vreau sa ma loghez la mess, imi apare cunoscuta eroare "Don't Send".
Ce sa fac? thinking

Răspuns Câştigător
| criss007 a răspuns:

Dezinstalezi toate versiunile yahoo pe care le ai in pc si ei versiunea 9.0 in caz de nu merge descarci yahoo messenger for vista

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Problema ta probabil este cauzata de faptul ca yahoo nu mai ofera spre download fisiere de instalare pentru messenger 9, tu avand un fisier de 3-400kB prin care se face instalarea. mergi pe 11 si elimini problema

| stlucian a răspuns:

S-au:
Pentru eroarea DON'T SEND -> da click dreapta pe iconita de la messenger ->Proprietati -> Compatibilitate -> La Mod Compatibilitate alege alt sistem de operare si click pe Apply ->OK.

| Andrew01 explică (pentru stlucian):

Am incercat si imi iese de tot din program daca fac asta.