| ştrumf_8528 a întrebat:

Ce alegeti? Opera sau Chrome? Argumentari.

14 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Chrome pentru ca e:
mult mai rapid
mult mai simplu
mult mai sigur
daca ai un cont de gmail poti sa iti faci sincronizare pe baza lui (extensii, siteuri favorite, aplicatii) in orice alt calculator si vei avea acelasi chrome oriunde ai merge
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| dany1219 a răspuns:

Chrome...merge mai rapid si ma inteleg mult mai bine, in cazul meu...winking

| darkstar a răspuns:

Mozilla firefox big grin

dar din cele 2, cred ca google chrome

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Ca functionaliate Chrome, ca aspect Opera.

Acum folosesc Chrome, dar si Opera imi place foarte mult...
Dintre cele doua, aleg Google Chromewinking.

| Username01 a răspuns:

Opera... smug
adica eu asta folosesc si imi merge chiar foarte bine... happy am avut si chrome. dar mi se pare mai buna opera

| Zuzzy05 a răspuns:

Buna! Am avut Chrome si la inceput a mers grozav, dar acum merge foarte greu incat si Mozilla(cel vechi) este mai bun. Momentan am Safari si cred ca o sa-l schimb cat de curand fiindca se incarca cam greu si voi opta pentru Opera. Mi l-a recomandat cineva si cred ca este mai bun ca si Chrome.

| LoLpoZ a răspuns:

Chrome--> deschide webste-urile mult mai repede! Este foarte bun!

| ValyMha a răspuns:

Chrome deoarece deschide mult mai repede paginile si + de asta iti ofera si siguranta... fundita?

| kayron99 a răspuns:

Opera. Deoare ce Google Chrome sa luat dupa opera, iar Google Chrome este tot un fel de Google, iar Opera este un program de intrenet care iti permite sa intri pe mai multe browsere. Far fa cum vrei tu.

| razvan12345 a răspuns:

Chrome este cel mai bun deoarece este mult mai rapid(de 5-6 ori mai rapid decat opera), pe toate topurile si forumurile despre browsere el se afla mereu pe primul loc, ce mai, chrome surclaseaza orice alt browser din toate punctele de vedere

| VinnieMmM a răspuns:

Salut, eu cel mai bine ma inteleg cu Opera ( imi place faza ca se salveaza ultimile pagini care nu le-ai inchis), dar sunt nevoit sa folosesc Chrome, deoarece am nevoie de site-ul postimage.org,iar pe Opera nu functioneaza bine (gallerie de poze)

| emo_4562 a răspuns:

Chrome e cel mai bun!(funda Te RoG)!

| YulYaNnN a răspuns:

Buna intrebare. eu am google chrome si este cel mai bun. traduce salveaza si multe altele. este opera+explorer+firefox