| Awkesna a întrebat:

cum poate vedea cineva care nu te are la prieteni pozele tale si sa-ti dea like? Mainainte m-am uitat pe facebook-ul unei tipe, dar nu o aveam in lista de prieteni si am dat like la o poza happy, cum a facut asta / cum as putea face si eu?

3 răspunsuri:
| Nowingsangel a răspuns:

Pai tu alegi cine are voie sa iti vada pozele, iar la pozele de profil poti schimba la fiecare in parte. Daca ai sub 18 ani, Facebook lasa sa se vada doar poza de profil si cea de coperta...

| Awkesna explică (pentru Nowingsangel):

Deci am intrat cu un alt cont si profilul meu e public da de dat like, nu pot da.

| DeutssDee a răspuns:

I-ai putut da like deoarece ea avea poza publica adica cand postezi o poza poti alege din 3 categorii :
-doar eu
-prietenii
-public

Funda te rog frumos.