| NeedYouNow a întrebat:

cum pot face cat mai multe vizualizari unui site? in afara sa-l postez pe facebook, sau pe messenger. va rog dati-mi cat mai multe idei!

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Il inscrii in directoare web

| unknownn a răspuns:

SEO, Seo si iar Seo.
N-ai nici-o treaba in domeniul asta, n-o sa ai vizualizari, foarte simplu!

| NeedYouNow explică (pentru unknownn):

Si cum ma poate ajuta seo sa fac vizualizari?

| unknownn a răspuns (pentru NeedYouNow):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Optimizare_pentru_motoare_de_c%C4%83utare
Depinde si de cat esti dispus sa investesti in asta, ca sa cumperi licenta la fiecare program de care ai avea nevoie te duce pe la 1000$ dar ii recuperezi repede.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Îl pui şi pe twitter, tumblr şi pinterest.
Pe TPU nu ai voie să faci reclamă aşa că nu.
Dar de chestia aceea numită SEO ai auzit?
Pe curând!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Fai reclama multe reclame pe toate siteurile care sunt si va intra cineva.

| laura81 a răspuns:

- SEO - optimizarea site-ului: vei fi indexat de google si gasit la cautari;
- articole interesante pentru cititori;
- concursuri pe site;
- pagina de facebook
- reclama pe alte site-uri, bloguri
- adwords
- promovare pe forumuri