| liiaa a întrebat:

As vrea si eu idei de ceva de facut la calculator.Va rog orice in afara de facebook hi5 si messenger. Funda Mare!

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Sa nu-l faci praf in rest poti sa-i faci ce doresti tu ha ha ha

| ozulll a răspuns:

Bani. te-ai gandit la asta?

| Loryeu a răspuns:

Intra pe: http://creativemonkeyz.com/category/la-cafea/3lar/ si uita-te la tooooate astea sunt superfunny

| Larysa1994 a răspuns:

Buna Larisa happy Eu personal iti recomand sa cauti pe net sa citesti despre dezvoltarea personala,motivatie,sa descoperi care sunt talentele tale, si sa inveti despre domeniul care iti place tie. Cauta pe net despre Vocatie si vei intelege mai multe! E foarte interesant, si foarte util.Eu am invatat foarte multe despre asta si nu am deloc timp sa ma plictisesc.Ma distrez continuu. Sper ca ti-am fost de ajutor.O zi superba