| andrabateman887 a întrebat:

Cum pot recupera o pagină de Facebook care mi-a fost furată?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZyRRe a răspuns:

Exista o functie speciala la cei de la Facebook, in cazul in care nu mai stii parola si nu mai ai acces la email/numar de telefon, poti sa le trimiti un email cu o poza la buletin/certificat de nastere sau un document care sa arate ca esti adevaratul proprietar al contului.
Pasi:
1. Intra pe pagina www.facebook.com si apasa click pe 'forgot account'
2. Introdu emailul/numarul de telefon al contului.
3. Apasa pe butonul din colt stanga jos 'No longer have access to these?'
4. Apoi o sa iti apara doua casete in care iti introduci numarul de telefon sau un nou e-mail, unde vei fi contactat de operatori in cel mai scurt timp.

| Alexia26 a răspuns (pentru ZyRRe):

E o vrajeala. Acces la pagina, nu-ti mai da nimeni

| Ghdjdjdj a răspuns:

Te duci la politie, faci scandal, il dai pe ala in judecata, te asiguri ca face 4 ani de inchisoare, etc, etc