| Tomas_Andreea_1994 a întrebat:

Bună cum pot să fac și eu repede points pe addmefast? există vreun hack ceva? care să-mi ușureze situația. vreo să adun la o pagină 5.000 aprecieri nimic mai mult. fundă cine mă ajută Mulțumesc

1 răspuns:
| CristianL a răspuns:

Fa un cont nou de Facebook pe o adresa de email pe care nu o folosesti si da like-uri la pagini sau subscribe pe Youtube de pe ea. Asa faci cel mai usor. Dar nu da de pe contul tau ca o sa te spameze nebuniilaughing