| izutza96 a întrebat:

am si eu o pagina si nu stiu cum sa adun mai multe aprecieri cel mai bun raspuns dau fundita.happy

2 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Simplu! Intra pe paginile mai 'mari' ( cu mai multe like-uri) si spune-le daca vor sa te ajute cu Publicitate! Bineinteles ca trebuie sa fie reciproca!

Bafta :*
Funda?; 3

| Amiiii69 a răspuns:

Poti copia adresa link-ului si sa-l trimiti la toata lista spunand ca doar un click si sa multumesti..mess-ul mereu functioneaza si poti sa mai pui si pe facebook! succes