| ☆ Danny☆ a întrebat:

Cum puteti explica asta?! http://video.rol.ro/kgn4vy-Adevarata_magie.htm

Răspuns Câştigător
| ady_2621 a răspuns:

Haine care se imbraca destul de usor si se dau jos la fel de usor. Daca esti atenta la secunda 59 aisa vezi exact ceea ce se intampla (ea tine cercul intr-o anumita pozitie el trage de sfoara si rochia cade din cerc). Magiiile sunt facute in asa fel incat tu sa ai atentia concentrata pe un lucru anume iar "iluzia" sa se intample in cu totul alta parte.

2 răspunsuri:
| annammaryya a răspuns:

Pai se misca repede iti dai seama cat a exersat? trebuie sa fi rapid daca vrei sa fi magician

| X0xo a răspuns:

Buna!

Si mie imi plac astfel de video-uri. Insa totul are o logica.
Magie chiar asa nu exista. Farmece rautacioase de femei care ghicesc in carti si etc da.
Am vazut la TV intr-un interviu ca e vorba si de iluzie, acestia sunt ffffff bine pregatiti si experimentati. Ei nu divulga secretele publicului. Insa un magician a zis ca daca totul ar fi dat cu incetinitoru sar vedea smecheriile. tongue