Apache
| Apache a răspuns:

...destul de veche, am mai vazut-o de 30 de ori

ceva mai nou *aproximativ* :
http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&no=31&weekday=tue

| xRainyDay a răspuns (pentru Apache):

Să dau click... să nu dau thinking

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns (pentru Apache):

Asa da. nici nu ma asteptam la ultima faza

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns (pentru DanceWithTheLittleGirl):

Mai e ceva dupa faza cind se intoarce aia cu capul in jos

| MâţulMov a răspuns:

Bine. Nu mai uit big grin

| AikkoxD a răspuns:

Nici n-am clipit.

| NoNameJunior a răspuns:

Darr....despre ce e vorba în video?:-s

| Bitzy a răspuns:

Am avut noroc ca țineam mâinile pe față...

| Valentin333 a răspuns:

O stiam mi-am pus-o unchiu la 8 ani si aproape am facut pe mine

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor. Cand a aparut "zombia" aia brrrrrrrolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a speriat cucu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă aşteptam la aşa ceva. Oricum, cum venea maşina, parcă mă luase cu tremurici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt

| Iulia26 a răspuns:

Ce e asa infricosator?laughing O mamaie care apare in fata camereilaughing