| Andreea9222 a întrebat:

Buna happy cum recuperezi o conversatie stearsa din mesajele private pe tiktok?
Multumesc

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai daca au fost sterse cum sa le recuperezi? nu ai cum...
doar daca ar fi facut un backup inainte ma gandesc ca se putea recupera
din cate stiu eu tik-tok retin pe serverele proprii si mesajele sterse (trebuie consultata politica tik-tok) insa nu sunt vizibile pentru tine aceste mesaje sterse nici nu se ofera ele userilor, cred ca aceeasi politica o aplica si celelalte retele sociale

[EDIT]

| Andreea9222 explică (pentru Simpatic):

Unde e acel trash folder? Nici nu stiam ca exista asa ceva?

| Simpatic a răspuns (pentru Andreea9222):

Am editat, tampitii aceia asa afirmau aici fata de acel 'trash folder' https://socialtypro.com/retrieve-deleted-tiktok-messages/,am cautat pe tik tok nu este un trash folder
imi mentin parerea ca nu se mai pot recupera mesajele sterse!
singura varianta de recuperare pe care o recomanda majoritatea vloggerilor este aceasta descrisa aici https://www.youtube.com/watch?v=REyOvd9zQYs
insa atentie! este posibil sa numai mearga in aplicatia actuala datorita modificarilor survenite in urma updaturilor tik-tok!

| Andreea9222 explică (pentru Simpatic):

Multumesc, voi incerca asa si daca nu voi incerca sa scriu si la asistenta

| Simpatic a răspuns (pentru Andreea9222):

Nu ai pentru ce!

| Alexia_Alle_1981 a răspuns:

Nu poți