| Ellys_9495 a întrebat:

Cum schimb o parola de mess? fundita la cel mai rapid si folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| Alexandra_2209 a răspuns:

Te pot ajuta eu :-D dai la messenger, apoi la my account info, si se deschide o pagina de net. Acolo iti scrii parola pe care o ai acum. Acum cauti pe acolo...change your password:-D dai clik...si iti scrii parola pe care o ai, si apoi de 2 ori cea noua. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Mimii9832 a răspuns:

Deschizi o pagina de mess si dai la "forgot your password?" si iti apare i pagina dai la "i forgot my password" dai next si de acolo stii sa iti introduci tu adresa ta de e-mail codul care ti-l da si iti schimbi parola