| Alexx1 a întrebat:

Cum imi schimb parola la yahoo? ( nu la mess)

Dau funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Parola de la yahoo e aceeai cu aia de la mess...cum draq mai umblati pe pc-ul ala? probabil k vi-l aprinde mamicuta vostra si il inchide tati...

| acinorev a răspuns:

Ma mir ca nu stii. Nu zic ca esti prost.Parola de la Yahoo! Mail se schimba asa: daac nu ai gasit niciun videoclip pe Gooogle care te-ar putea ajuta, atunci scrie o parola oarecare si incearca sa-ti faci un cont nou. Sa stii ca, daca scimbi parola la mess, se schimba si la mai, la yahoo, cum vrei tu. Eu asa am facut. Bafta!

| DeathAngel1 a răspuns:

Intri pe yahoo in coltul din stanga scrie messanger apesi si vezi ca trebuie sa scrie my acount info intri si scrie change your password si pui parola care o ai in prezent pe urma o confirmi si apoi pui noa parola