| Andreea_Beatris_1977 a întrebat:

Bună,cum se copiază poze de pe laptop pe stik? Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Copy/paste sau Trimitere la (denumirea stickului).

| GPA a răspuns:

Conecteaza stick-ul la port-ul usb alt laptop-ului : https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-ba88bd57e0c22007ce301d21dd357621

Dupa ce ti-a citit usb-ul si si-a instalat driver-ul, cauta fisierul pe care doresti sa-l copiezi. Dupa ce ai selectat ceea ce doresti sa copiezi, apesi click dreapta pe fisier/fisiere (le selectezi pe toate) si "copy".
Mergi pe stick, pe imaginea instalata cu stick-ul si click dreapta->paste.

| AllyAlexandra20 a răspuns:

Cel mai simplu este cu copy paste.

| TehDevil a răspuns:

Inserezi pozele, click dreapta pe ele si dai Copy. Deschizi partitia stick-ului, dai click dreapta si apoi Paste.