| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand deschid un cantec in toate programele nu se-aude chiar daca am volumul la maxim?

22 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Verifica daca driverele de la placa de sunet sunt instalate si daca mufa de la boxe este bagata in "gaurica" potrivita.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Prietenul la nevoie se cunoaste.

Janina
| Janina a răspuns:

Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinara

A te mandrii cu relatiile tale inseamna a recunoaste cat valorezi fara ele

| Leea1234 a răspuns:

„Nu de moarte ma cutremur, ci de vesnicia ei" - Vlahuta

| Leea1234 a răspuns:

Furni-nu o iei pe ulei.......nu stiu ce se intampla cu little_angel ca tot isi editeaza intrebarile!

| lololololol a răspuns:

am gasit atunci problema, si am editato, doar odata, dar nu stiu de ce a reaparut asa...

| cyufulyky a răspuns:

~~ Nu privi sa-ti amintetsi...ci-amintesti-tzi sa privesti...~~

| BUBULINA a răspuns:

@bro usurel te rog
laughing)
nu vreau sa mori de ras. eu cui ii raman?

Răspuns utilizator avertizat
| invatzacika a răspuns:

In spatele fiecarui invingator sta cineva care spune''am incredere in tine''

| invatzacika a răspuns:

Nimic nu doare mai tare decat adevarul pe care l-ai inteles prea tarziu

| carminaburana43 a răspuns:

Sini imperare maximum imperium erat=A-ti porunci tie este cea mai mare forta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate sint boxele oprite, sau a iesit mufa de la locul ei. Ai verificat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai modificat intrebarea? Pff ce tare, de ce? rolling on the floor Ai aflat de ce nu-ti mergeau boxele si te-ai pleostit? Ce era, nu erau in priza este? rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ori o iau eu pe ulei, ori deja citatele preferate sunt ...mufe si boxe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numai dorul poate şti cât de mare poate fi clipa.
Doar cel ce se întreabă va şti cât de mult nu ştie.
La malul speranţelor nu prea acostează niciodată împlinirea.
Vraja lumii se destramă doar prin farmecul morţii.
Doar lacrimile nu pot avea lacrimile lor atunci când plâng.
Nu amâna ziua de azi cu o alta fiindcă nici moartea nu-ţi amână ziua şi ceasul ei hărăzite ţie.
Ce departe e Dumnezeu când eşti fericit şi ce apropiat când suferi.
Cine nu crede în apus pierde înţelesul răsăritului
Din grâul suferinţei se plămădeşte pâinea fericirii.
Nu am să înţeleg niciodată de ce valurile Timpului vin din viitor spre a lovi trecutul cu prezentul lor.
Ce poate fi mai trist decât să vezi un Cuvânt cu faţa plină de sânge, lovit de Neînţeles?
Nimic nu este mai simplu decât să-ţi spui durerea într-o lume nepăsătoare de orice suferinţă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar ai modificat intrebarea... m-ai omorit rolling on the floor De ce o modifici mereu? laughing Opriti-ma ca n-am aer, mooor de ris soro, lasa-ma sa respiiiir rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, cred ca acum ar trebui sa scriu niste citate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bubu tu deja esti fericita, iar eu oricum am inima strivita.
invatacika am sa retin ce ai spus, dar mai ales al doilea proverb si nici nu stii cit e de adevarat. Tocmai am postat ceva referitor la asta.
Furni nu stiu, s-ar putea sa se schimbe iar intrebarea rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma uit pe intrebare, ma uit pe raspunsuri si nu imi dau seama ce anume se intamp`la.stiu ca intrebarile nu se pot edita, oare a scos Raluca o noua functie si eu nu am observat-o? chiar nu inteleg ce anume sunt aceste citate la aceasta postare.cred ca @furni a pus ceva in berea aia de aceea vad asa. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigmo desteptaaareaa laughing Intrebarile se pot edita de ceva vreme rolling on the floor

| Linda a răspuns:

Fii realist. Conteaza pe ce pare imposibil.