| UtIlIzAtoRRRRRRRRRRRRRRR a întrebat:

De ce messenger-ul meu nu se actualizează în versiunea apărută de câteva zile? Am încercat să repornesc telefonul, aseară i-am dat resetare și am dezinstalat aplicația de câteva ori. Îmi apare că totul e actualizat și dacă intru pe contul altcuiva de pe telefonul meu chiar asa e dar pe contul meu ramane aceeasi versiune. Ce pot sa fac? Am un Samsung J5 2017

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate varianta nu este disponibila pentru versiunea ta de telefon, sistem de operare sau pentru specificatiile respective.

| UtIlIzAtoRRRRRRRRRRRRRRR explică (pentru CM7YRE):

Aș putea face ceva în privința asta?

| CM7YRE a răspuns (pentru UtIlIzAtoRRRRRRRRRRRRRRR):

In teorie nu prea ai cum, nefiind dezvoltatorul aplicatie. N-ai decat sa astepti. Este improbabil sa nu-ti iasa un update in viitorul apropiat.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru CM7YRE):

Eh nici la mine nu merge si am Android 9.0

| GPA a răspuns:

Se va actualiza și la tine cât de curând. La toate sistemele. Ei fac încă teste, au trecut deocamdată la versiunea beta. Când se va definitiva, va apărea și la tine.