| NegruAlb a întrebat:

De ce nu vede nimeni ce scriu pe Facebook? Ma refer la chat. Dau mesaj pe chat, dar nu le apare mesajul celor la care le-am scris. Nu inteleg de ce...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare un timp.isi va feveni.Asa patim toti mai mereu deoarece facebook-ul asta are o groaza de probleme.Nu e virus sau altceva.isi poate reveni azi dar isi poate reveni si peste o saptamana.

| NegruAlb explică (pentru anonim_4396):

Problema e ca dureaza de mult timp... oare cand isi va reveni, cei carora le-am lasat mesaj vor vedea sau acele mesaje le-am trimis degeaba?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NegruAlb):

Incearca sa bagi si alt browser si vezi daca face la fel.

| NegruAlb explică (pentru anonim_4396):

Am incercat pe chrome si mozilla + de pe telefon